ÖDEME
1. Havale/EFT ile ödeme
Ürünlerinizin ödemesini “Havale/EFT ile ” yapabilirsiniz. Bu durumda aşağıda belirtilen banka hesaplarından size uygun olan herhangi birisine belirlenen tutarı gönderebilirsiniz. Dekontunuzu oluştururken: Açıklama kısmına Ad, Soyad ile Sipariş numarası, ( Örnek : Ali Ak, 12345 ), Hesap Sahibi kısmına da Balcony Flower Ebru Yiğit yazılması gerekmektedir. Sipariş ve kargolama süreci, ödemenizin onaylanmasını takiben başlayacaktır. Havale/EFT ile ödeme yapılacağı belirtilen sipariş sepetiniz ödeme yapıldığında onaylanacaktır. 3 gün ödeme alınmaması durumunda siparişiniz iptal edilecektir. Bu durumda ürünlerinizi yeniden seçmeniz gerekecektir.
2. Kredi Kartı ile ödeme
Kredi kartınız ile tek çekim veya taksitli alışveriş ( 1TL’ den daha az olamaz ) yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Ödemelerinizde 3D güvenlik standardı uygulanmaktadır. 3D secure ( şifre ile onaylama ), sanal ortamda yapılan alış verişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Kredi kartınız bilgileriniz 256 bit’lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Sitemizde Kredi kartı güvenliği ile daha fazla bilgi için Gizlilik ve Güvenlik bölümünden bilgi alabilirsiniz. Kredi kartınızın bağlı olduğu bankanız, kampanyalar düzenleyerek seçtiğiniz ödeme ve taksit şekline göre daha farklı bir taksit adedi uygulayabilir veya taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.
3. Kapıda ödeme
Kapıda ödeme ile alışveriş olanağı ödeme seçenekleri arasında yer almayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
TESLİMAT
Siparişleriniz, (Havale/eft ile yapılan siparişlerde; Ödemeleriniz) tarafımıza ulaştığı andan itibaren paketiniz en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasının teslimatı Alanya içi için yaklaşık 1-2 gün, Alanya dışı için, seçilen kargo firmasına ve adresin uzaklığına göre 3-5 iş günü içinde yapılmaktadır.
Çalışma günleri Saat 11:00 den sonra yapılan ödemelere ait siparişler, bir sonraki günün siparişi olarak işleme konulmaktadır.
Kargo ile gönderilmesini istiyorum.
Kargo adımına ilişkin detay bilgileri “Kargo işlemleri” adımından daha detaylı öğrenebilirsiniz. Aksi bir talebiniz olmadığı sürece, satın aldığınız ürünleri size Anlaşmalı Kargo şirketi ile ulaştırıyoruz. Ödemenizin bize ulaşmasını takiben ürünleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Kargoya verilen ürünler bulunduğunuz yerin uzaklığına göre 2-5 gün içinde adresinize ulaşacaktır.
Siparişlerinizin kargoya verilmesini takiben cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.